Дерев'яні будинки Львів, дерев'яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев'яні будинки Львів, дерев'яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев'яні будинки Львів, дерев'яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Новини
27.09.16
МИ ЗНАЄМО, ЩО БУДЕ МОДНО НАЙБЛИЖЧІ 40 РОКІВ
12.08.16
Шановні працівники будівельної галузі! Від щирого серця прийміть ві...

 

 

Dachdecker Ukraineall.biz

 

Dachdecker UkraineЅизнес-каталог компаний ”краины, товары и услугиzakupka.com

 

 

Як вибрати колір даху?

 

Відповідне поєднання кольору даху і фасаду багато в чому визначає вигляд будинку в цілому. Інші елементи оздоблення лише надають будинку останній штрих. Варіантів вирішення багато, тому зробити вибір непросто. У зв'язку з цим виникає чимало запитань.
Чи може план благоустрою території строго визначати колір даху? Чому?
План благоустрою території забудови регулюється місцевим законом, який має право зобов'язати нас застосувати певну забарвлення даху. Ось чому необхідно познайомитися з ним заздалегідь, ще до планованого будівництва. Вимога проектувати даху схожого кольору диктується необхідністю зберегти гармонійну організацію простору, вловити і підкреслити неповторний характер району. Варто в цьому зв'язку навести приклад французьких міст. Характерна червоно-помаранчева керамічна черепиця, використовувана в Провансі, надихнула багатьох митців. Сьогодні ж важко було б знайти однакові за забарвленням даху: адже у нас так багато виробників, стільки різних будматеріалів, та й про смаки не сперечаються. Місцева влада обмежуються найчастіше тим, що називають допустиму колірну палітру, усуваючи при цьому нетипові, що виділяються тони, наприклад, блакитні.
Якою має бути черговість рішень при виборі забарвлення вдома?
Її встановлює сам будівельний процес: покрівлю кладуть ще до обробки фасадів. Вибір кольору даху - дуже важливе рішення. Черепицю не змінюють протягом десятиліть, а стіни будинку забарвлюють через кожні кілька років (можливі сміливі колірні рішення).
Чи може колір покрівлі впливати на температуру всередині мансарди?
Якщо гідро- і теплоізоляція виконані відповідним чином, то колір даху, в принципі, не повинен чинити жодного впливу на температуру мансардних приміщень. Але дійсність вносить свої корективи: насправді темна дах нагрівається дещо більше. Отдаваемое таким дахом тепло ми будемо відчувати сильніше, відкриваючи мансардні вікна в спекотний літній день. Важливий у цьому плані і покрівельний матеріал: проблема нагріву і віддачі тепла дахом стосується насамперед мешканців будинків, дахи яких покриті бітумною черепицею або фальцевой покрівлею.
Чи враховується форма даху при виборі кольору?
В принципі, це не має значення. Якщо, проте, нахил даху більше звичайного або ж дах порівняно велика і має складну форму (наприклад, мансардні або багатоскатний), то її колір буде домінуючим, а часом і переважною, особливо у випадку темних тонів.
Яким чином вибір покрівельного матеріалу пов'язаний з кольором?
Деякі покрівельні матеріали нав'язують нам своє забарвлення. Це стосується насамперед природних матеріалів, що мають природне забарвлення: якщо дранка (дерев'яний штучний матеріал), то чeрная, якщо черепиця - цегляного кольору. А між тим, виробники бітумної та металочерепиці пропонують багату кольорову гаму. Звідси все частіше з'являються, наприклад, блакитні даху, які, різко виділяючись на тлі природного ландшафту, спотворюють його загальний вигляд. Забарвлення будинку, в тому числі і даху, повинна перегукуватися з природним оточенням, тому особисто я раджу використовувати натуральну палітру. Варто добре вивчити специфіку матеріалу, перевірити, як він виглядає в тій чи іншій забарвленням. Тому краще вибирати його безпосередньо в магазині або там, де можна побачити на власні очі фрагмент покрівлі. Не раджу вибирати колір даху з каталогу або веб-сайту фірми!
Який колір даху буде найбільш відповідним для будинку, що стоїть серед дерев?
Гарний сад повинен надихнути нас на цікаве колірне рішення. У такому випадку натуральні тони і матеріали краще всього вписуються в природне оточення. Серед можливих поєднань треба уникати занадто різких звуків, як, наприклад, чистий червоний або блакитний колір.
В якій мірі стилізація будинку, проходження певним зразкам впливає на вибір матеріалу і кольору покрівлі?
Будинок, витриманий в певному стилі, потребує відповідних пропорцій, матеріалу і декору. Зі стилем пов'язаний і вибір потрібного покрівельного матеріалу (а значить - і кольору). Стилізовані будинку зазвичай покривають традиційними матеріалами, тобто дранкою або соломою, або ж застосовують особливу, схожу на традиційну, металочерепицю.
Мрію про зелену даху. Який колір фасаду буде найбільш підходящим?
Краще всього вибрати теплі тони, наприклад, бежеві або жовті відтінки, проте з зеленим дахом добре поєднуються також білі стіни. У цьому випадку можна було б прикрасити фасад та іншими деталями зеленого кольору, наприклад, обрамлениями вікон або віконницями. З зеленим кольором гармонійно поєднуються природні матеріали: дерево, коричневий або жовтий клінкер, природний камінь.
Який фасад підібрати, якщо дах сірого або графітового кольору?
З таким дахом добре поєднуються стіни в повній кольоровій гамі - від білого до коричневого кольорів. Добре підходять і різноманітні облицювальні матеріали, такі як клінкер або дерево. Графітовий колір допускає сміливі колірні рішення, тому він досить часто використовується в сучасній архітектурі.
Як поєднується білий фасад з коричневою дахом?
У традиційному зодчестві біла стіна і темне, навіть чорне дерево представляли собою типове поєднання - досить згадати прийом фахверка (фахверк - каркасна система, що складається з пов'язаних між собою стійок, балок і розкосів; грає конструктивну і декоративну роль, візуально розчленовуючи фасад). Такий різкий контраст, однак, вимагає ретельної обробки. Отже, вибираючи білий фасад (що може бути продиктовано в тому числі і фінансовими міркуваннями), ми повинні подумати про дерев'яних елементах зовнішнього декору, тобто про віконницях, балюстрадах, про обробку кроквяної конструкції. Дерев'яні деталі при цьому можуть бути темно-коричневими, але це не обов'язково: для пом'якшення контрасту добре підібрати інші поєднання - з кольором махонь (або червоним), зі світлим, майже білим деревом, з пастельними тонами, наприклад, блакитними або зеленими відтінками (до Наприклад, віконниць).
Якщо все ж відмовитися від всюдисущого білого кольору, я пропоную для облицювання фасаду кремові, жовтуваті, бежеві тони, від світлих до більш темних (це стосується як штукатурки, так і керамічної облицювання). Тепла забарвлення стін робить більш «теплим» і всю будівлю в цілому - тому я рекомендую модні останнім часом бежеві тони.
Який колір даху краще всього поєднується з білим і кремовим фасадом?
Як білі, так і кремові (і злегка жовтуваті) стіни виглядають добре в подібних сполученнях, наприклад, з дахом червоного або цегляного кольору. При білих стінах слід використовувати дерев'яні обрамлення і декор, які «утеплюють» такий фасад. Кремові стіни, як менш контрастні, добре поєднуються з білою обробкою і обрамлениями прорізів. До обох тонам підходить зелений колір даху. З білим кольором, крім того, гармонійно поєднуються графітовий і коричневий кольори.
Який покрівельний матеріал є найбільш підходящим при керамічної облицювання фасаду? Чи має бути колір даху бути таким же, як і колір фасаду, або вони можуть відрізнятися? Коли краще застосувати керамічну черепицю?
Клінкер відрізняється багатою палітрою. Крім найбільш типових відтінків червоного, у продажу доступні і теплі тони жовтого та коричневого кольорів. Якщо керамічне облицювання червона, навряд чи вона буде добре поєднуватися з червоною черепицею. Кращим колірним рішенням у такому випадку буде графітовий колір даху (він добре поєднується практично з усіма відтінками клінкеру), допускається також темно-коричневий. Якщо облицювання виконана в теплих тонах - жовтого або коричневого кольору - в такому випадку найбільш вдалим вибором буде черепиця коричневого або зеленого кольору.
Застосовуючи якісні оздоблювальні матеріали, до яких, відноситься керамічне облицювання, треба підібрати відповідний матеріал для даху. У такому випадку, краще застосувати керамічну черепицю, ніж дранку або фальцевую покрівлю.
Який покрівельний матеріал і колір найкраще підходять для дерев'яного будинку?
У разі стилізованого будинку пропоную гарний відтінок зеленого, наприклад, колір моху. У разі місцевого будівництва, наприклад, в горах, краще чорний гонт або металочерепиця з посипанням кам'яною крихтою. У сучасних будинках з фасадом, обробленим деревом, гармонійно поєднується темна дах - графітова або різних відтінків сірого кольору.
Для яких будинків підходять прикраси на даху?
На дахах будинків все частіше з'являються керамічні фігурки - півники, лелеки ... Іноді вони захоплюють, але часом викликають глузування. Такого типу прикраси підходять насамперед для будинків стилізованих, традиційних або для дуже простих будинків, прямокутних в плані, з двосхилим дахом.
Як підібрати колір димоходу?
У цьому плані можна запропонувати кілька рішень. Часто вибирають колір, що гармонує з тоном фасаду: це хороший вибір у випадку невеликих, малопомітних димоходів. Якщо димар високий і широкий, він, швидше за все, псує загальне враження - в такому випадку пропоную підібрати його колір під тон даху, завдяки чому він як би «розчиниться», зникне в площині ската. Третій вихід з положення - контраст як з кольором даху, так і фасаду. Тоді я рекомендую використовувати кам'яну обробку, яка перегукується з облицюванням будинку, або ж інший колір, який, повинен з'явитися на фасаді, наприклад, в обрамленні віконних прорізів.
Чи потрібно підбирати підшивку карнизів в тон даху?
Підшивка карнизних і фронтонних звисів не завжди повинна точно відповідати забарвленню даху, можна підібрати контрастну. У разі дерев'яної обшивки, варто використовувати повну натуральну палітру, тобто всякі відтінки коричневого кольору: від світлих червоних тонів до темних, аж до чорного. Великою популярністю користується біла підшивка, виконувана з дерева або сайдінга. Якщо карнизний звис великий, то завдяки такій підшивці інтер'єр стає більш світлим і освітленим.
Який колір найбільше підходить для водостоків, розжолобків і інших оздоблювальних елементів?
Водостоки, деталі покрівлі, комплектуючі можна виконати в різних колірних варіантах. Стандартне рішення - підібрати їх під колір даху, застосовуючи при цьому, наприклад, різні відтінки. Рідше використовуються більш оригінальні колірні рішення, коли обробка водостоків і жолобів перегукується з кольором фасаду.

 

Відповідне поєднання кольору даху і фасаду багато в чому визначає вигляд будинку в цілому. Інші елементи оздоблення лише надають будинку останній штрих. Варіантів вирішення багато, тому зробити вибір непросто. У зв'язку з цим виникає чимало запитань.

Чи може план благоустрою території строго визначати колір даху? Чому?

План благоустрою території забудови регулюється місцевим законом, який має право зобов'язати нас застосувати певну забарвлення даху. Ось чому необхідно познайомитися з ним заздалегідь, ще до планованого будівництва. Вимога проектувати даху схожого кольору диктується необхідністю зберегти гармонійну організацію простору, вловити і підкреслити неповторний характер району. Варто в цьому зв'язку навести приклад французьких міст. Характерна червоно-помаранчева керамічна черепиця, використовувана в Провансі, надихнула багатьох митців. Сьогодні ж важко було б знайти однакові за забарвленням даху: адже у нас так багато виробників, стільки різних будматеріалів, та й про смаки не сперечаються. Місцева влада обмежуються найчастіше тим, що називають допустиму колірну палітру, усуваючи при цьому нетипові, що виділяються тони, наприклад, блакитні.

Якою має бути черговість рішень при виборі забарвлення будинку?

Її встановлює сам будівельний процес: покрівлю кладуть ще до обробки фасадів. Вибір кольору даху - дуже важливе рішення. Черепицю не змінюють протягом десятиліть, а стіни будинку забарвлюють через кожні кілька років (можливі сміливі колірні рішення).

Чи може колір покрівлі впливати на температуру всередині мансарди?

Якщо гідро- і теплоізоляція виконані відповідним чином, то колір даху, в принципі, не повинен чинити жодного впливу на температуру мансардних приміщень. Але дійсність вносить свої корективи: насправді темний дах нагрівається дещо більше. Випромінюване таким дахом тепло ми будемо відчувати сильніше, відкриваючи мансардні вікна в спекотний літній день. Важливий у цьому плані і покрівельний матеріал: проблема нагріву і віддачі тепла дахом стосується насамперед мешканців будинків, дахи яких покриті бітумною черепицею або фальцевой покрівлею.

Чи враховується форма даху при виборі кольору?

В принципі, це не має значення. Якщо, проте, нахил даху більше звичайного або ж дах порівняно великий і має складну форму (наприклад, мансардні або багатоскатний), то її колір буде домінуючим, а часом і переважним, особливо у випадку темних тонів.

Яким чином вибір покрівельного матеріалу пов'язаний з кольором?

Деякі покрівельні матеріали нав'язують нам своє забарвлення. Це стосується насамперед природних матеріалів, що мають природне забарвлення: якщо дранка (дерев'яний штучний матеріал), то чорна, якщо черепиця - цегляного кольору. А між тим, виробники бітумної та металочерепиці пропонують багату кольорову гаму. Звідси все частіше з'являються, наприклад, блакитні даху, які, різко виділяючись на тлі природного ландшафту, спотворюють його загальний вигляд. Забарвлення будинку, в тому числі і даху, повинна перегукуватися з природним оточенням, тому особисто ми радимо використовувати натуральну палітру. Варто добре вивчити специфіку матеріалу, перевірити, як він виглядає в тім чи іншіому забарвленні. Тому краще вибирати його безпосередньо в магазині або там, де можна побачити на власні очі фрагмент покрівлі. Не радимо вибирати колір даху з каталогу або веб-сайту фірми!

Який колір даху буде найбільш відповідним для будинку, що стоїть серед дерев?

Гарний сад повинен надихнути нас на цікаве колірне рішення. У такому випадку натуральні тони і матеріали краще всього вписуються в природне оточення. Серед можливих поєднань треба уникати занадто різких рішень, як, наприклад, чистий червоний або блакитний колір.

В якій мірі стилізація будинку, проходження певним зразкам впливає на вибір матеріалу і кольору покрівлі?

Будинок, витриманий в певному стилі, потребує відповідних пропорцій, матеріалу і декору. Зі стилем пов'язаний і вибір потрібного покрівельного матеріалу (а значить - і кольору). Стилізовані будинку зазвичай покривають традиційними матеріалами, тобто дранкою або соломою, або ж застосовують особливу, схожу на традиційну, металочерепицю.

Мрію про зелений даху. Який колір фасаду буде найбільш підходящим?

Краще всього вибрати теплі тони, наприклад, бежеві або жовті відтінки, проте з зеленим дахом добре поєднуються також білі стіни. У цьому випадку можна було б прикрасити фасад та іншими деталями зеленого кольору, наприклад, обрамлениями вікон або віконницями. З зеленим кольором гармонійно поєднуються природні матеріали: дерево, коричневий або жовтий клінкер, природний камінь.

Який фасад підібрати, якщо дах сірого або графітового кольору?

З таким дахом добре поєднуються стіни в повній кольоровій гамі - від білого до коричневого кольорів. Добре підходять і різноманітні облицювальні матеріали, такі як клінкер або дерево. Графітовий колір допускає сміливі колірні рішення, тому він досить часто використовується в сучасній архітектурі.

Як поєднується білий фасад з коричневим дахом?

У традиційному зодчестві біла стіна і темне, навіть чорне дерево представляли собою типове поєднання - досить згадати прийом фахверка (фахверк - каркасна система, що складається з пов'язаних між собою стійок, балок і розкосів; грає конструктивну і декоративну роль, візуально розчленовуючи фасад). Такий різкий контраст, однак, вимагає ретельної обробки. Отже, вибираючи білий фасад (що може бути продиктовано в тому числі і фінансовими міркуваннями), ми повинні подумати про дерев'яні елементи зовнішнього декору, тобто про віконниці, балюстради, про обробку кроквяної конструкції. Дерев'яні деталі при цьому можуть бути темно-коричневими, але це не обов'язково: для пом'якшення контрасту добре підібрати інші поєднання - з кольором махонь (або червоним), зі світлим, майже білим деревом, з пастельними тонами, наприклад, блакитними або зеленими відтінками (до наприклад, віконниць).

Якщо все ж відмовитися від білого кольору, ми пропонємо для облицювання фасаду кремові, жовтуваті, бежеві тони, від світлих до більш темних (це стосується як штукатурки, так і керамічної облицювання). Тепла забарвлення стін робить більш «теплим» і всю будівлю в цілому - тому ми екомендуємо модні останнім часом бежеві тони.

Який колір даху краще всього поєднується з білим і кремовим фасадом?

Як білі, так і кремові (і злегка жовтуваті) стіни виглядають добре в подібних сполученнях, наприклад, з дахом червоного або цегляного кольору. При білих стінах слід використовувати дерев'яні обрамлення і декор, які «утеплюють» такий фасад. Кремові стіни, як менш контрастні, добре поєднуються з білою обробкою і обрамлениями прорізів. До обох тонів підходить зелений колір даху. З білим кольором, крім того, гармонійно поєднуються графітовий і коричневий кольори.

Який покрівельний матеріал є найбільш підходящим при керамічної облицювання фасаду? Чи має бути колір даху бути таким же, як і колір фасаду, або вони можуть відрізнятися? Коли краще застосувати керамічну черепицю?

Клінкер відрізняється багатою палітрою. Крім найбільш типових відтінків червоного, у продажу доступні і теплі тони жовтого та коричневого кольорів. Якщо керамічне облицювання червоне, навряд чи воно буде добре поєднуватися з червоною черепицею. Кращим колірним рішенням у такому випадку буде графітовий колір даху (він добре поєднується практично з усіма відтінками клінкеру), допускається також темно-коричневий. Якщо облицювання виконана в теплих тонах - жовтого або коричневого кольору - в такому випадку найбільш вдалим вибором буде черепиця коричневого або зеленого кольору.

Застосовуючи якісні оздоблювальні матеріали, до яких, відноситься керамічне облицювання, треба підібрати відповідний матеріал для даху. У такому випадку, краще застосувати керамічну черепицю, ніж дранку або фальцевую покрівлю.

Який покрівельний матеріал і колір найкраще підходять для дерев'яного будинку?

У разі стилізованого будинку пропонуємо гарний відтінок зеленого, наприклад, колір моху. У разі місцевого будівництва, наприклад, в горах, краще чорний гонт або металочерепиця з посипанням кам'яною крихтою. У сучасних будинках з фасадом, обробленим деревом, гармонійно поєднується темний дах - графітовий або різних відтінків сірого кольору.

Для яких будинків підходять прикраси на даху?

На дахах будинків все частіше з'являються керамічні фігурки - півники, лелеки ... Іноді вони захоплюють, але часом викликають глузування. Такого типу прикраси підходять насамперед для будинків стилізованих, традиційних або для дуже простих будинків, прямокутних в плані, з двосхилим дахом.

Як підібрати колір димоходу?

У цьому плані можна запропонувати кілька рішень. Часто вибирають колір, що гармонує з тоном фасаду: це хороший вибір у випадку невеликих, малопомітних димоходів. Якщо димар високий і широкий, він, швидше за все, псує загальне враження - в такому випадку пропонуємо підібрати його колір під тон даху, завдяки чому він як би «розчиниться», зникне в площині ската. Третій вихід з положення - контраст як з кольором даху, так і фасаду. Тоді ми рекомендуємо використовувати кам'яну обробку, яка перегукується з облицюванням будинку, або ж інший колір, який, повинен з'явитися на фасаді, наприклад, в обрамленні віконних прорізів.

Чи потрібно підбирати підшивку карнизів в тон даху?

Підшивка карнизних і фронтонних звисів не завжди повинна точно відповідати забарвленню даху, можна підібрати контрастну. У разі дерев'яної обшивки, варто використовувати повну натуральну палітру, тобто всякі відтінки коричневого кольору: від світлих червоних тонів до темних, аж до чорного. Великою популярністю користується біла підшивка, виконана з дерева або сайдінга. Якщо карнизний звис великий, то завдяки такій підшивці інтер'єр стає більш світлим і освітленим.

Який колір найбільше підходить для водостоків, розжолобків і інших оздоблювальних елементів?

Водостоки, деталі покрівлі, комплектуючі можна виконати в різних колірних варіантах. Стандартне рішення - підібрати їх під колір даху, застосовуючи при цьому, наприклад, різні відтінки. Рідше використовуються більш оригінальні колірні рішення, коли обробка водостоків і жолобів перегукується з кольором фасаду.

Наші об`єкти
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Контакти
Україна,
79000 м. Львів
вул. Чорновола 45-а,
корпус 6
(вхід з фасаду, навпроти АЗС)
тел.
(032) 242 18 14
(067) 948 27 17
(095) 588 63 32
(067) 713 79 40
© 2009 НАШ ДАХ