Дерев'яні будинки Львів, дерев'яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев'яні будинки Львів, дерев'яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев'яні будинки Львів, дерев'яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Новини
27.09.16
МИ ЗНАЄМО, ЩО БУДЕ МОДНО НАЙБЛИЖЧІ 40 РОКІВ
12.08.16
Шановні працівники будівельної галузі! Від щирого серця прийміть ві...

 

 

Dachdecker Ukraineall.biz

 

Dachdecker UkraineЅизнес-каталог компаний ”краины, товары и услугиzakupka.com

 

 

Металлочерепица - сучасний матеріал для любителів старизни

Любителі старовинних дахів, покритих черепицею, не пройдуть і мимо удома, покритого сучасною металлочерепицею. Це міцне і зручне в монтажі покриття вигідно відрізняється від керамічної черепиці не тільки своєю легкістю, але і нижчою вартістю.

У металлочерепиця багато позитивних якостей: Довговічність: Якісна металлочерепиця може прослужити майже півстоліття, і весь цей час виглядатиме як новенька, зберігаючи стійкість кольору і корозійну стійкість.

Легкість: вага кожного листа - 3,6 - 5,5 кг/м2. Завдяки легкості цього покриття, знижується вартість його доставки до місця монтажу, а також вартість конструкції кроквяної системи будови. Легкість цього матеріалу спрощує і сам монтаж крівлі.

Естетична сторона теж важлива: широкий вибір квітів і фактури дає можливість вибирати металлочерепицю відповідно до архітектури і дизайну будівлі, починаючи від старовинних особняків і закінчуючи будовами в стилі Модерну.

Зручність в монтажі. Це покриття настільки зручно в монтажі, що бригаді з двох фахівців за 1 день під силу укласти близько 100 м2 металлочерепиця. Більш того, ремонтуючи старі дахи, зовсім не обов′язково демонтувати крівлю, що відслужила, - колишнє покриття, таке як плоске залізо, руберойд або бітумна черепиця може бути використане як додаткова гідроізоляція.
Металлочерепицю широко використовують при будівництві котеджів, багатоповерхових будівель, торгових і промислових приміщень. Є тільки одне обмеження: кут ската крівлі не повинен перевищувати 14 градусів.

Тонка, але міцна. Для виготовлення металлочерепиці використовується горячеоцинкованний лист з двостороннім покриттям, що складається з декількох шарів. Міцність залежить від сталевої основи, захист від корозії створює алюміній, а поверхня зрізу береже від пошкоджень катодний захист, утворений цинком.
Якість оцинкованої сталі, а також технологія нанесення захисного покриву багато в чому визначають термін служби металлочерепіци.

Дуже тонкий лист швидко проржавіє, як тільки буде порушено захисне покриття. Проте, занадто товсті листи будуть зайве важкими і створять навантаження на кроквяну систему, а крім того монтаж важких листів буде набагато складніший.

Для виготовлення якісної металлочерепиці використовується сталевий лист, завтовшки не меншого 0,45 мм і оцинкований з обох боків. Три шару створюють захисне покриття цього матеріалу: що пасивує, грунтовка і наружний. Перший шар - що пасивує, він не дає речовинам, які містяться в грунтовці, руйнувати цинкове покриття.
Другий шар - грунтовка, вона покращує зчеплення захисного зовнішнього шару з поверхнею листа. Зовнішній шар - це полімерний матеріал (поліестер, пурал і пластізол) або фарба. Завдяки полімерному покриттю металлочерепіца витримує температуру від 50 градусів морозу, до +120 градусів Цельсія.

Зупинимося докладніше на покритті і профілі металлочерепиці. Саме від покриття багато в чому залежить і термін служби всієї крівлі.

Найбільш оптимальним покриттям вважається пурал («Ранила»), він вдало поєднує в собі низьку ціну і високі експлуатаційні характеристики: стійкість до хімічних дій, високих температур, сонячного випромінювання, а також добових перепадів температури. Товщина цього покриття: 50 мкм.
У складі пурала міститься пігмент високої якості, він робить поверхню шовковисто-матовою і додає їй блиск, стійкий колір, пластичність і твердість. Завдяки пуралу у поверхні металлочерепиці з’являються і грязеотталкивающие властивості. Цей матеріал легко вмонтовується і піддається фальцюванню практично без пошкоджень.
Це покриття витримує температуру від -15 до +120 градусів Цельсія. Пурал довго служить завдяки стійкості до механічної і хімічної корозії.

Ще одне поширене покриття - поліестер. Воно підходить практично для будь-якого кліматичного поясу, оскільки стійкий до високих температур і до корозії. Його товщина складає як правило 25 мкм, а поверхня може бути як матовою, так і глянсовою. Тепла матова поверхня створює ілюзію натуральної черепиці.

Товщина поліефірного покриття: 35 мкм, воно має високу стійкість до корозії і зберігає свої якості при температурі від від -30 до +120 градусів Цельсія. Хороша цветостойкость відбувається завдяки іншому коефіцієнту заломлення сонячних променів.

Тепер розповімо небагато про профіль. Існує дуже багато різних покриттів, квіти і геометрія профілів. Виробники і продавці часто привласнюють кожному профілю яку-небудь красиву назву: «Престиж», «Ефект», «Класик». Вони відрізняються один від одного не тільки кольором, але і висотою і шириною хвилі, малюнком і т.д.

Форма профілю впливає на технологічність монтажу і на те, як будуть видні вертикальні стики листів на вже готовій крівлі.

Вмонтовується металлочерепиця порівняно швидко і легко за допомогою покрівельних саморезов, якими листи металлочерепіци кріпляться до обрешетке.

Якщо порівняти з монтажем натуральної або бітумної черепиці, то монтаж металлочерепицяі буде значно дешевший. Це відбувається завдяки невисокій вартості матеріалу і підготовчих робіт. Якість монтажу дуже важлива, оскільки саме від якості монтажу залежить термін служби всієї крівлі.
От чому бажано щоб у фірми-продавця були власні покрівельні бригади і практика монтажу, що ліцензіювала, саме металлочерепиця.

Найбільш поширений спосіб монтажу - фальцювання: краї сусідніх листів згинають особливим чином і сполучають один з одним. При цьому шви (або як їх називають, фальци) бувають стоячими і лежачими, з двома загинами і з одним загином.
Стоячими фальцамі сполучені краї металевих смуг, які знаходяться уздовж ската (можна сказати вертикально), ці шви виступають над всією площиною крівлі, а лежачими швами - ті, які йдуть упоперек (тобто горизонтально). Подвійний стоячий фальц вважається самим вологонепроникним і герметичним.
Кривавлю, зроблену за фальцевой технологією, можна відрізнити по характерному малюнку, який виходить завдяки подовжньо-поперечним швам.

Як вибирати металлочерепицю? Насамперед слід звернути увагу на профіль, тип покриття, асортимент тих, що комплектують, і звичайно ж на виробника. Металлочерепиця відомих марок коштуватиме дорожче на 5-10%, чим матеріал невідомої марки.
Проте, саме виробник з хорошою репутацією стане відповідати за свою продукцію і гарантувати, що матеріал якісний а устаткування сучасне. Наприклад ТПК, «Ранила» застосовує тільки метал від кращих світових виробників і дає гарантію не меншого 10 років на свою продукцію.
У добросовісних виробників забарвлена і внутрішня сторона металлочерепіци, адже і внутрішня сторона може постраждати від корозії, якщо при різкому пониженні температури на поверхні листа виникне волога.
А що можуть гарантувати маловідомі виробники? На жаль, в більшості випадків вони зникають з ринку так швидко, що вам вже не до кого буде звернутися, якщо виникнуть проблеми або питання до них.

Для закінченого покрівельного покриття вам знадобляться: коник, планка примикання до стіни, торцева планка, карнизна планка, ендова, снігозатримання і багато що інше.

Наші об`єкти
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Дерев`яні будинки Львів, дерев`яні котеджі Львів, черепиця листогиби
Контакти
Україна,
79000 м. Львів
вул. Чорновола 45-а,
корпус 6
(вхід з фасаду, навпроти АЗС)
тел.
(032) 242 18 14
(067) 948 27 17
(095) 588 63 32
(067) 713 79 40
© 2009 НАШ ДАХ